madarozzo all

Madarozzo – chroń swoją gitarę!

Każdy gitarzysta marzy o tym, żeby jego gitara wyglądała zawsze jak nowa, dlatego pierwszym elementem dodatkowego wyposażenia powinien być pokrowiec lub futerał. Jeśli instrument przemierza z nami wiele kilometrów tras koncertowych, idealną opcją będzie sztywny case. A co jeżeli zależy nam na tym, żeby pokrowiec był poręczny, lekki a jednocześnie dobrze chronił gitarę? Tu pojawia się Madarozzo!

Producent posiada w ofercie kilka modeli – poszczególne serie różnią się designem, grubością pianki ochronnej czy ilością dodatkowych kieszeni. W każdej serii znajdziemy futerał na gitarę akustyczną, klasyczną, elektryczną jak i basową. Sam potrzebowałem pokrowca, który zapewni ochronę przed zmianami temperatury, uszkodzeniami mechanicznymi i będzie miał parę kieszeni. Idealną propozycją okazała się seria Edu z kolekcji Madarozzo.

madarozzo all

Przede wszystkim ochrona!

Z tego zadania Madarozzo wywiązuje się znakomicie : wykonany z wodoodpornego materiału pokrowiec skutecznie chroni instrument przed deszczem czy śniegiem, natomiast 20mm pianki zadba o brak obić, zadrapań i innych uszkodzeń mechaniczno-estetycznych 😉

Dodatkowym zabezpieczeniem jest „obejma” na gryf.
madarozzo neck

Wzmocniona ochrona w najsłabszym punkcie gitary zasługuje na bardzo duży plus 😉

Wszystko pod ręką!

Pokrowiec Madarozzo Ma-G012 wyposażony został w aż 4 kieszenie: dwie klasycznie na froncie futerału oraz dwie w bocznych rejonach gryfu. Do kieszeni „głównej” spokojnie spakujemy nuty, kabel i wszystkie akcesoria „większego formatu”. Górne kieszenie pomieszczą mniejsze akcesoria lub… pulpit na nuty 😉  Do futerału serii Edu spakujemy wszystko czego potrzebujemy na próbę czy koncert!

Jest na czym oko zawiesić…

Oczywiście mówią, że o gustach się nie dyskutuje, ale nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowym designie produktów firmy Madarozzo. Ciekawe połączenia kolorystyczne wraz z elementami odblaskowymi, prócz wyróżniania się wśród masy klasycznych pokrowców, zapewniają to że będziemy widoczni wracając z koncertów czy prób – świetne połączenie estetyki i funkcjonalności.

Producent zadbał nawet o szczegóły takie jak logo firmy na każdym z zamków – tych mamy sporo, z powodu dużej ilości kieszeni.

 

 

 

Podsumowując

Świetna ochrona, praktyczność i wyjątkowy design za bardzo przyzwoitą kwotę – zdecydowanie polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *